Wpis

środa, 23 kwietnia 2014

Kolor w szafie!

16

Różnokolorowe ubrania i dodatki to bezsprzeczny obowiązek tego sezonu. Pomysłowe wzory, pełen look (nie tylko w pastelowych barwach) wciąż powinny być w naszej szafie cieplejszą porą. W jaki sposób więc scalić kilka elementów odzieży, tak aby było modnie, komfortowo a przy tym na czasie?

Przede wszystkim rozpocznijmy od samego stroju. Jeżeli już decydujemy się na typowy dół - np. dżinsy, czarne rurki, legginsy czy klasyczną spódnicę... zadbajmy o to żeby góra była kolorowa. Do prostych, klasycznych kolorystyk, takich jak biel, czerń czy szarości, wyśmienicie dostosuje się faktycznie każdy odcień barw. I tutaj nie wskazane jest także ryzykować z mieszaniem - dwa wielobarwne akcenty są zdecydowanie na tak, przy większej  ilości możemy przedobrzyć. Powinno się dokładnie przyjrzeć się paletom dopasowania barw, na podstawie których z łatwością określimy, jakie pigmenty idealnie ze sobą współgrają.

O ile jednak lubimy ubierać się prosto to rewelacyjnie ożywimy naszą stylówkę za pomocą kolorowych dodatków  - także butów. Przy klasycznej stylizacji, rodzaju dżinsy i biała koszulka bardzo dobrze prezentować będzie się kolorowa torebka i buty (np. klapki, japonki, szpilki, czy balerinki). I pamiętajmy, że zestaw rodzaju torebka + buty = ten sam odcień już kiedyś odeszły do lamusa. Obecnie warto bawić się z barwami!

05

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
karolaadamowska
Czas publikacji:
środa, 23 kwietnia 2014 12:32

Polecane wpisy